İnsan Kaynakları
 
İSKELE DENİZCİLİK TİC. LTD. ŞTİ. 2008 yılında İstanbul’da kurulmuş olup; kiralama ve lojistik, gemi yönetimi, komisyonculuk, acentalık, gemi alım ve satımı, deniz danışmanlığı konularında özellikle Karadeniz limanları başta olmak üzere tüm Akdeniz ve Kuzey Avrupa Limanlarında kendini tecrübeli kabul etmektedir.

Genç Firmamız çizgisinden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde büyüme kaydetmiş ve denizcilik sektöründe güvenilir gemi kiralama firmalarından olmayı başarmıştır.
Firmamız; çelik ürünleri , genel ve proje kargo, hacimli yükler, hububatlar, dökme ve torbalı çimento, maden ve mineraller, hammadde taşımacılığında uzmanlaşmıştır.

Gerek kiramiz ve yönetimimiz altında olan 3 adet gemimiz, gerek direkt olarak yakın çalıştığımız Türk ve yabancı armatörlerin gemileri, gerek de rekabetçi ortamda yaptığımız gemi ve yük bağlantıları yıllık ortalama 200’ü bulmaktadır.

Geçtiğimiz son 6 yılda yıllık yaklaşık 2,5 milyon mton kuru ve dökme yük, 0,5 milyon mton/m3 proje ve genel kargo taşımakla firmamız büyük bir başarı göstermiştir.

İskele denizcilik olarak armatörlerin ve kiracıların gereksinimlerini karşılayan ve profesyonel brokerlik hizmeti veren sektör içinde ciddi faaliyet gösteren bir kuruluştur.
 
 
       
  İskele Denizcilik © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.